Farmi-blogi ja värsked uudised

Uudised

Andre Farm

Talupood... Juustufarmi lood... Koos oma loomadega piimatootjatest juustumeistriteks...
Andre Farm
Andre Farm06/12/2022 @ 8:00
Meie kliendid räägivad, et kui sul on kass või koer, siis juustu üksi ja salaja süüa on võimatu! Millised on sinu kogemused?
Meil näiteks on kõige pirtsakam tegelane majas taks Ruts. Vahest mulle tundub, et ta kaldub taimetoitluse poole, siis tundub mulle, et tal on laktoosiga mingi teema jne, jne. Ühesõnaga, väga valiv tüüp. Lemmik juustud Ruudil on meie Classic (selles muidugi on veel natuke laktoosi) ja Prima Old. Kass Bossele meeldib noorem juust, vanemat juustu kipub käpaga togima. Aga ehk see tuleb sellest, et ta väga vana tegelane juba ja hammas ei hakka kõvemale juustule peale?
Juustu teeme me nagu teeks kõik endale. Midagi kõrvalist ei lisa ja piimast midagi head välja ei võta ja kõrvale ei pane. Seega sobib juust ka väikeseks maiuspalaks kõigile pere liikmetele. Ja ega loom loll ei ole, kui ei sobi, siis ei söö ikka küll!
Juustu leiad:
https://andrefarm.ee/tootekategooria/tooted/

#juust #andrejuust #lemmik
Andre Farm
Andre Farm02/12/2022 @ 8:00
Te ei leia ühtegi teist, oma töö üle nii uhket looma kui meie Mummukesed!!! 🐮🐮🐮
Ei usu? Tule vaata! Või meki meie juustusid 🧀🧀🧀. Seda ON maitses tunda! Ja meie oleme uhked oma loomade üle. Ja juustu üle. Ei saa öelda, et see kõik lihtsalt tuleb. Ikka teeme tööd ja näeme vaeva. Kuis muidu see armastus tuleb!? 🥰
Ehk hakkabki hea toit privileegiks muutuma aga selle tootmine on privileeg juba ammu!!! Meie teadvustame seda endale ja veelgi enam on tahe edasi teha.
HÄÄD JUUSTU!
https://andrefarm.ee/tootekategooria/tooted/

#andrefarm #juust #parimjuust #andrejuustufarm
Andre Farm
Andre Farm27/11/2022 @ 13:56

Farmi-blogi