Farmi-blogi ja värsked uudised

Uudised

Andre Farm

Talupood... Juustufarmi lood... Koos oma loomadega piimatootjatest juustumeistriteks...
Andre Farm
Andre Farm08/03/2023 @ 7:07
Andre Hugo soovib kõikidele prouadele, preilidele, sõbrannadele, musirullidele ja Mummukestele imelist naistepäeva!!! ❤💛❤
Hea juustu tarvis on vaja imelisi naisi ja natuke pulli (Hugo ajasõna).

#juust #andrefarm #naistepäev
Andre Farm
Andre Farm05/03/2023 @ 8:00
Ära ole hajevil‼
Hea juust toidab su keha ja hoiab meele ärksa.
Juustudes on rohkesti inimorganismile kergesti kättesaadavaid kaltsiumi ja fosforiühendeid. Nende elementide imendumist toetavad nii õiges vahekorras kaltsium ja fosfor kui ka juustus leiduvad piimarasvad.

Juust on arvestatav magneesiumiallikas ning ka soodne tsingi- ja seleenivaramu. Juustu mineraalühendite koostise eripärast tuleneb seegi, et toidukorra lõpetamisel söödud tahke juustutükk aitab mõnevõrra vältida hambakahjustuste ehk kaariese kujunemise riski.

Mikrotoitainestest on juustudes suhteliselt palju rasvlahustuvaid vitamiine (A ja D) ning erinevaid vesilahustuvaid B-rühma vitamiine.

Kaua laagerdunud juustud (al vähemalt 2 kuud) on ka laktoosivabad. Meie juustude puhul siis väljaarvatud Minid ja Andre Classic.

Hea juustu leiad:
https://andrefarm.ee/tootekategooria/tooted/

#juust #andrejuust
Andre Farm
Andre Farm03/03/2023 @ 8:28
Meie Mummukesed on siiralt rõõmsad iga külalise üle. Ühiskondlik positsioon nende suhtumist ei kõiguta. Oluline ikka Inimene ise. Sõbranna Suumu on perenaise üks lemmikumatest lemmikumaid ja nagu pildil näha ka Presidendi lemmik. Ja alati on kõik suhted mõlemapoolsed 😉
Mummukesed sõid Presidendilt peost.
#alarkaris #president #juust #andrefarm

Farmi-blogi