Farmi-blogi ja värsked uudised

Uudised

Andre Farm

Talupood... Juustufarmi lood... Koos oma loomadega piimatootjatest juustumeistriteks...
Andre Farm
Andre Farm06/12/2021 @ 11:35
Me peame rääkima Andre Capo'st!
Andre Capo on nüüd veidi laiemalt leviv juust aga info temast on jäänud toppama ja seeläbi on Capo tekitanud reaktsioone!
Me oleme ise püüdnud nime panna selle juustu "lõhnale" aga väga tabava vaste andis loomulikult üks juustu maitsnud inimene: "haiseb nagu Kohtka-Järve VKG!" Meie perenaisel tuli kohe äratundmisrõõmu pisar silma.... Ta ka Kohtla-Järvelt pärit ja kinnitab, et mädamuna asemel tõesti Capo lõhn meenutab rohkem kodulinna õhustikku 🙂
Maitse on teine aspekt, mis Capo puhul ei jäta kedagi külmaks. Kes harjunud sööma noori, mahedaid juuste ja ei otsi elamusi, siis võiks Capo juustu vahele jätta. No pole väga juustu maitset.... Krõbeda peekoni veidi kõrbenud mekk man. Kui juustul on veidi aega olnud tükina vaakumpakendis oma inimest oodata, siis nii lõhn kui maitse võivad olla veidi mahedamad. Aga praegu, ennejõulu ajal on meil juustu tükkide jõudmine inimese taldrikuni kiirem, siis kõik teravused ei ole läbi pakendi ära auranud ja võivad tekitada ootamatuid elamusi.
Samas oleme muidugi näinud hulkades inimesi, kes maiustavad Capoga ja kiidavad. Maitse asi, nagu ikka!
Andre Farm
Andre Farm05/12/2021 @ 7:37
Milline imeline jõuluootuse ilm on õues! ❄️☀️🌬
Andre Farm
Andre Farm29/11/2021 @ 11:40
🎅🌬Et jõulud oleks veelgi maitsvamad on kaks 🧀 juustu 🧀 priima hinnaga kuni saab otsa juust või aasta 2021! 🎉
Kiika meie e-poodi:
https://andrefarm.ee/tootekategooria/tooted/page/3/
Andre Musc Old on värske World Cheese Awards konkursi hõbemärgi omanik ja meie kaua laagerdunud juustupere uusim liige.
Andre Excellent 18 on meie lipulaev, ta on värske World Cheese Awards konkursi hõbemärgi omanik ja eelnevatest aastates ette näidata on sama konkursi Super Gold, Gold ja ka kodune "Parim talujuust 2018".
#jõulujuust #talujuust #andrefarm

Farmi-blogi