Tori Siidritalu ja Andre Farm “Juuder” ühispakkumine!

31.00 

Tori Jääsiider 0,375L ja Andre Farmhaus 500g
„Animaalne dekadents“ ütlevad juustu- ja veinikriitikud. Meie ütleme „lihtsalt nii hea.“ Juust+Siider=Juuder 🙂

Tori Jääsiider ei ole traditsiooniline läägelt magus dessertvein. Tori Jääsiider on rikkalik mäng hapetest, küpsest õunast, suhkrutest ja calvadoselikust tammisusest. Pikk, lausa 18 kuu pikkune küpsemine calvadose tammevaatides annab jääsiidrile animaalsust ja täidlust ning mõnusalt brändilikku küpsust.

Tori jääsiider on külmutamise teel kontsentreeritud Eesti õunamahlast valminud kange pooldessertvein, mida sobib mekutada aperitiivina või mõne mõnusa marjase magustoidu kõrvale. Eriti hea aga Andre Farmhaus juustuga.

Andre Farmhaus on juust, milles püüdsime anda edasi meeldival kujul animaalseid noote: veidi silo ja farmi lõhna ja maitset. Mummukeste (Andre Farmi piimalaevad ehk lehmad) peale mõeldes võib leida lõhnas ja maitses nendega ühenduse, tunda looma suurt südant ja püüet anda endast välja vaid parim! Tegemist on kaualaagerdunud (12 kuud), kristallilise juustuga. Sobib õllede kõrvale, seloomuga siidritega, Bio veinidega, tugevamate moosidega. Juust ei ole saadaval jaekaubanduses.